Kulturní akce mysliveckého spolku

Náš myslivecký spolek se každoročně účastní kulturních akcí pořádanými obcemi Smilovice a Řeka. Jedná se o Májovou veselici v Řece a Den obce Smilovice. Na těchto akcích myslivci pomáhají s přípravou před akcí a úklidem po akci. Rovněž zde máme myslivecký stánek se zvěřinovými pochutinami a ohnivou vodou. Na každou akci vlastnoručně na hájence připravujeme 100 kg zvěřinových klobás a 150 až 200 porcí jeleního guláše.

Rovněž v lednu pořádáme tradiční myslivecký ples v obecním úřadě v Řece. Součástí plesu je rovněž pohoštěni ze zvěřinových specialit a bohatá zvěřinová tombola.

Dále úzce spolupracujeme se základní a mateřskou školou ve Smilovicích, kde nám děti sbírají kaštany, děláme tam přednášky a chodíme s dětmi ke krmelcům.

Příprava stánků a klobás na akci Májová veselice v Řece

Myslivecký ples v Řece - příprava hlavního jídla

Přednáška o české myslivosti s kamarády z jiného spolku pro školku v Karpentné